All Markets Fund: + 3.7% jan. 2024

By 6 februari 2025All Markets Fund

De centrale bank van Amerika maakt even een pauze in de reeks van het verlagen van de rente, maar de ECB had geen geduld en verlaagde de deposito rente nu voor de vijfde maal, naar het niveau van 2.75%. Daarnaast kwam er groot nieuws naar buiten over een gratis Chinese chatbot, DeepSeek, die de vooral de semiconductor aandelen op verlies zette. Maar de beurzen stegen in het algemeen door.

Gelukkig ging deze stijging niet in een rechte lijn omhoog, maar waren er pieken en dalen, en hierdoor kregen onze swingsystemen volop de kans om bij te kopen op zwakke momenten. Op 10 januari werd bijvoorbeeld NVDA gekocht op $ 135.91. Het bedrijf stond even onder druk, maar toen op 16 januari de koers terug kwam, verkochten we het met meer dan 2% winst.

De trendmodellen hadden het moeilijker in tijdens deze stijging, de hectiek was te groot om winst te draaien. Echter het verlies was klein t.o.v. de grote winsten die de swingmodellen hadden behaald, zodat het fonds met een mooie plus eindigde.