All Markets Fund: + 1.4% feb. 2025

By 4 maart 2025All Markets Fund

Het woord van de maand was: invoerheffingen.

De ene dag werden ze aangekondigd, een paar dagen later weer uitgesteld. Maar de markt is er wel klaar mee.

De beleggers kijken hoe de bedrijven presteren en dat zit best wel goed. De beurzen stegen dan ook begin februari stevig.

Echter de chaos (Musk met een kettingzaag, Europa wel of niet heffingen, cryptomunten als reserve?), die het Witte Huis naar het einde van de maand creëerde,

deed uiteindelijk de stijging van de beurzen weer te niet en markten kwamen terug waar ze gestart waren of daalden zelfs.

Deze op en neer beweging is natuurlijk een kolfje naar de hand van het fonds. De long en short swingmodellen kregen volop de kans zich van hun beste kant te laten zien.

NRG Energy werd gekocht toen het aandeel terugzakte naar $100 en een week later weer verkocht op $116, een winst van 16%.

De handelssystemen op de trend waren minder gelukkig en verloren gemiddeld op maandbasis, maar er bleef genoeg over om weer een nieuw all time record bij te schrijven.